Студентка Хмельницького національного університету зустрілася з Головою Парламенту Грузії

3 червня відбулась зустріч в вигляді лекції-дискусії з Головою Парламенту Грузії та студентами Європейського Університету. Серед запрошених була Олександра Янчук, студентка 4го курсу, спеціальності міжнародна логістика і митна справа, факультету міжнародних відносин Хмельницького національного університету.

Зустріч проведена в рамках модуля Жана Моне ЄС Erasmus Plus “Європеїзація як інструмент демократизації Грузії”.
Спікер Парламенту Шалва Папуашвілі детально розповів про особливості процесу європейської інтеграції Грузії та на якому етапі вона знаходиться зараз. В тому числі, звернув значну увагу на питання війни росії проти України.

«Мені надали слово і я вирішила скористатись нагодою та подякувати йому за висвітлення ситуації в Україні. Також, я висловила подяку всім громадянам Грузії, які тим чи іншим чином допомагають Україні.», – розповіла Олександра.