Проєкт ERASMUS+ “UKROTHE: Розвиток освітньої програми з ерготерапії в Україні.”

Тривалість проєкту: 15 жовтня 2019 – 14 жовтня 2022;

Партнерами університету по проєкту є: Католицька вища школа VIVES, Північ, (Бельгія), Католицька вища школа VIVES, Південь, (Бельгія), Політехнічний інститут в Порту, (Португалія), «Орадея», (Бельгія), Асоціація терапевтів для всіх пацієнтів та у всіх ситуаціях «TAPAS», (Іспанія), Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, (Україна), Хмельницький національний університет, (Україна), Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту, (Україна), Реабілітаційний центр «Модричі», (Україна), Доброчинна фундація «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ», (Україна).

Мета проєкту: Виклики, котрі стоять перед Україною: реабілітаційні послуги в системі охорони здоров’я вкрай необхідні. Тому ЗВО потрібно впроваджувати нові освітні програми, щоб забезпечити фахівців з реабілітації, які матимуть відповідні компетентності, що відповідають міжнародним стандартам.

В рамках цього проєкту ЗВО будуть підтримуватися країнами-програми, це призведе до більш структурної співпраці, в рамках якої можна буде обмінюватися студентами та персоналом, розробляти спільні освітні програми та починати дослідницькі проєкти.

Конкретні цілі:

1. Розробка нової освітньої програми для професійних терапевтів, за запитом суспільства і на основі потреб ринку праці (для лікарень, реабілітаційних центрів) та у співпраці з державою й іншими зацікавленими сторонами.

2. Викладачі 3-х ЗВО України будуть підтримуватися добре обладнаними аудиторіями, навчальними матеріалами та достатньою кількістю навчань за допомогою змішаної методики навчання.

3. Державні органи влади, приватний сектор та інші заклади вищої освіти в Україні підтвердять необхідність та цінність нової програми з ерготерапії й визнають кваліфікацію нових випускників.

Напрями діяльності за проєктом:

• Розробка та реалізація нових освітніх програм;
  • Підвищення якості вищої освіти та підвищення її актуальності для ринку праці та суспільства;
  • Підвищити рівень компетентностей та навичок у ЗВО шляхом розробки нових та інноваційних освітніх програм;

Очікувані результати:

• Розробка та реалізація нових освітніх програм.
  • Покращити якість вищої освіти та підвищити її актуальність для ринку праці та суспільства.
  • Підвищити рівень компетентностей та навичок у ЗВО шляхом розробки нових та інноваційних освітніх програм.