Підручник-словник спеціалізованої термінології в галузі інженерно-технічних та суспільних наук (польсько-англо-український)

Ми хочемо поділитися ініціативою колег з Білостоцького технологічного університету, які створили польсько-англо-український словник зі спеціалізованою термінологією в галузі інженерних і технічних наук, а також у галузі суспільних наук. Імовірно, цього року вийдуть ще два томи.

У результаті одного із заходів, проведених в рамках Лабораторії дидактичних інновацій, яка була створена завдяки реалізації проєкту “Дидактична досконалість університету” у 2022-2023 роках, працівники Білостоцького технологічного університету розробили польсько-англійсько-український підручник/словник термінів. Словник був створений завдяки їхній відданості та зусиллям. Працівники, які представляють усі факультети Білостоцького технологічного університету, створили список найуживаніших слів з посиланням на конкретні наукові дисципліни, що забезпечує своєрідний канон для легшого використання у світі університету, особливо для студентів, які вивчають іноземні мови.

Словник опублікований на сайті: https://pb.edu.pl/oficyna-wydawnicza/wp-content/uploads/sites/4/2023/12/Podrecznik-slownik-specjalistycznej-terminologii.pdf