ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ ВИКЛАДАЦЬКИХ СТАРТАПІВ ПРОГРАМИ «ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ»

В рамках ініціативи «Підприємницький університет», мережа стартап-інкубаторів YEP спільно з Університететом Тарту (Естонія) започаткували спеціальну програму Starter Academia для підвищення кваліфікації викладачів та нетворкінгу. До першого набору Starter Academia потрапила координаторка «Підприємницького університету» в ХНУ, кандидат економічних наук, доцент Длугунович Наталя.

Нетворкінг, теорія та робота «в полі» від представників Університету Тарту для викладачів «Підприємницького університету» тривали 3 місяці.
9 червня 2022 року відбувся Перший Демо день викладацьких проєктів. До фіналу було відібрано 7 команд.

Вітаємо переможців! Запрошуємо студентів нашого університету вдосконалювати підприємницькі навички та долучатися до всеукраїнського стартап руху програми «Підприємницький університет» в Хмельницькому національному університеті