Участь у літній школі на тему «Навколишнє середовище та цивілізація. ГЕОГРАФІЯ для сталого розвитку»

З 27.08 по 02.09 студентка ХНУ Марія Полякова брала участь у літній школі на тему «Навколишнє середовище та цивілізація. ГЕОГРАФІЯ для сталого розвитку» в рамках співпраці Хмельницького національного університету з Університетом ім. Адама Міцкевича в місті Познань.

Марія поділилась своїми враженнями:
” Літня школа присвячена географічним питанням, наукам про Землю та довкілля, особливо відносинам людина-довкілля. На заняттях розглядали проблеми сталого розвитку, туризму та обговорювали сучасні зміни довкілля.
Надзвичайно цікавою була робота з новітніми географічними інформаційними системами (GIS). Вивчали застосування ГІС в екологічному моніторингу та управлінні.
Я отримала заряд енергії та натхнення розвиватися з новими друзями-колегами в напрямку природничих наук”.