Участь студентки ХНУ у літній школі “Star-ups, Transfer and Digital studies”

З 3 по 9 вересня студентка 4-го курсу факультету інформаційних технологій спеціальності компʼютерна інженерія та програмування Валерія Швайко брала участь у літній школі “Star-ups, Transfer and Digital studies”. Організатори літньої школи – Університет ім. Адама Міцкевича разом з європейським університетом Віадріне у Франфуркт-на-Одері. Весь навчальний процес відбувався в Колегіумі Полонікумі у місті Слубіце.

Валерія поділилась своїми враженнями:
«Я мала нагоду відвідати серію лекцій та воркшопів присвячених темі стартапів. Найбільше запам’ятався форум Phineo Startups Incubator у Берліні. Окрім цього, ознайомилась із культурою одразу двох країн на мовних лекціях та “cross culture” воркшопах.
У New School of Digital Studies нам розповіли про процес розвитку стартапів та показали приклади успішних проектів».