Участь представників ХНУ в інформаційній сесії конкурсу GRAILS

25 січня проректор з науково-педагогічної роботи ХНУ Катерина Скиба разом із доцентом кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Ольгою Павловою взяли участь в інформаційній сесії конкурсу GRAILS — Глобальної Ліги Відповідального Штучного Інтелекту для Студентів.

GRAILS — це щорічний конкурс, що об’єднує студентів, дослідників та ентузіастів з усього світу, які займаються розробкою рішень у галузі застосування штучного інтелекту з акцентом на його етичному та відповідальному використанні. Мета GRAILS — стимулювати інновації у сфері штучного інтелекту  та забезпечити студентам унікальний досвід глобальної співпраці. В результаті конкурсу учасники команд розроблять рішення, що сприятимуть етичному використанню штучного інтелекту та матимуть позитивний вплив на суспільство.

Активна участь у подібних заходах стане елементом професійного розвитку студентів та викладачів Хмельницького національного університету.

Запрошуємо викладачів факультету інформаційних технологій взяти участь у наступній інформаційній сесії, що відбудеться 8 лютого о 14:30. На зустрічі обговорюватимуться питання щодо умов участі у конкурсі GRAILS та формування команд. Для реєстрації заповніть форму за посиланням.