Участь доцентки кафедри міжнародних економічних відносин Ярослави Мудрої у програмі академічної мобільності Erasmus+ на базі Свєнтокшинської Політехніки (м. Кельце, Польща)

10-14 червня 2024 року доцентка кафедри міжнародних економічних відносин Хмельницького національного університету Ярослава Мудра взяла участь у програмі академічної мобільності для викладачів Erasmus+ (КА 1).
Основна мета мобільності – вдосконалення професійної підготовки шляхом викладання тематичних лекцій, а також  розширення співпраці між Університетами.

📘Наскрізною темою прочитаних лекцій була політика інтеграції/дезінтеграції в контексті глобалізаційних ефектів. Також акцентувалася увага на впливі російсько-української війни на глобалізаційні тренди.

🎓Крім того, Ярослава Мудра вивчила досвід організації навчання та відпочинку студентів та опанувала нові технології під час занять. Студенти були раді співпрацювати та розповідати про своє студентське життя та активності.

🤝Загалом, досвід, отриманий протягом періоду мобільності дозволить ефективніше інтегрувати нові навчальні технології до застосовуваних в Хмельницькому національному університеті.