The BUP Research Notes Letter

Тричі на рік програма “Балтійський університет” (BUP) опубліковує та розсилає серед тисяч освітян та науковців Research Notes Letter (Лист з дослідницькими нотатками). У цій публікації містяться анотації до найновіших публікацій, що стосуються регіону Балтійського моря. Анотації з дослідницькими нотатками супроводжуються інформацією про авторів, їх цитатами та посиланням на повний текст.

Запрошуємо науковців Хмельницького національного університету надсилати свої дослідження до Research Notes Letter, для цього потрібно заповнити цю форму.

Щоб не пропустити жодного Листа з дослідницькими нотатками, підпишіться на новини BUP через список розсилки на електронну пошту, надіславши листа на адресу sympa@lists.uu.se з темою “SUBSCRIBE balticuniversity”.