Стипендії для українських дослідників у галузі аграрних наук 🌾

🇸🇪 Факультет природних ресурсів та сільськогосподарських наук (NJ) Шведського університету сільськогосподарських наук (SLU) оголошує програму стипендій для дослідників у галузі сільськогосподарських наук, які працюють в університетах України. Мета програми – надати можливість таким дослідникам провести час в SLU, щоб сприяти новій співпраці з науковцями факультету, а також підтримувати та розвивати наукові методи та навички, важливі для європейського сільського господарства та продовольчої безпеки.

Кандидат повинен працювати на посаді наукового працівника в університеті, науково-дослідному інституті або відповідній дослідницькій організації в Україні; бути активним у галузі сільськогосподарських наук, що відповідає одній або декільком науковим напрямкам факультету NJ SLU.

⚠️ Конкурс заявок триватиме з 30 жовтня по 30 листопада 2023 року. ⚠️

Мета – надати фінансування до 31 грудня 2023 року.

Заявка повинна складатися з

1. Короткого опису попередніх і поточних досліджень заявника (орієнтовний обсяг – 1 сторінка, написана заявником);
  2. Резюме заявника;
  3. Плану співпраці з дослідником (дослідниками) на одній або декількох кафедрах факультету NJ (орієнтовний обсяг 1-2 сторінки, написаний кафедрою);
  4. Листа-запрошення від завкафедри, що приймає заявника. Підписуючи лист-запрошення, завідувач кафедри, що приймає, зобов’язується розв’язати адміністративні питання, які дозволять отримувачам стипендій бути активними на кафедрі та мати доступ до електронної пошти, бібліотеки та інших засобів, необхідних для розвитку плідної співпраці.

Пропозиції будуть оцінюватися відповідно до наступних критеріїв:

1. Ступінь відповідності досліджень заявника дослідженням на кафедрі, що приймає.
  2. Потенційні вигоди для заявника та SLU, як описано в плані. Це включає оцінку важливості стипендії для досягнення цілей, описаних у плані.
  3. Зв’язок з дослідженнями в галузі сільського господарства, що проводяться на факультеті.

Пропозиції повинні бути написані англійською або шведською мовою.

Стипендія становить 200 000 шведських крон, що дозволить отримувачу залишитися у Швеції, розвивати компетенції та співпрацювати з дослідниками на факультеті NJ.