Студенти ХНУ у Бельгії

Завдяки партнерству ХНУ із організацією Businet, студенти факультету міжнародних відносин та права Олександра Янчук та Ангеліна Карпенко відвідали міжнародну студентську конференцію «Thinking employment. The Businet Student Conference» в місті Антверпен, Бельгія. Захід проводився 26-30 березня в одному із кампусів Thomas More University.

Дівчата поділились своїми враженнями:
«Нам сподобалось працювати в середовищі, де були учасники з більше, ніж 15 різних країн. Всі лекції інтерактивні та наповнені інформацією, актуальною у 2023 році. Під час занять ми робили багато завдань зі своїми групами, наприклад: створити бізнес-стратегію для вашою «уявного» бізнесу. Серед них були як звичайні завдання в кампусі, так і ті, що потрібно виконувати під час прогулянки містом, до прикладу, створити свій продукт і продати його викладачам із презентацією.
Це був цікавий досвід, який допоможе нам в майбутньому працевлаштуванні. Він вже подарував +60 контактів, як для співпраці так і дружби.»