Студентка ХНУ в університеті ім. Адама Міцкевича

Хмельницький національний університет дає можливість своїм студентам навчатись за кордоном та брати участь у міжнародних програмах. Завдяки угоді про співпрацю між ХНУ та університетом ім. Адама Міцкевича, студентка третього курсу факультету міжнародних відносин та права Дарія Коваль зараз навчається у Польщі. Дарія охоче розповіла про свій досвід:

«Мене звати Дар’я, зараз я навчаюсь за обміном в університеті ім. Адама Міцкевича у місті Познань, Польща.

Наразі я буду вивчати такі дисципліни:

•  21st Century European Art Cinema: History, Myths and Migrations

•  Cinematographic Doors to Nineteenth-Century Literature

•  Child abuse and neglect in social and psychological perspective

•  Business English with elements of Legal English

•  Medical discourses in literary and paraliterary texts in English across centuries

•  Old age in British and American culture and literature

• German for true beginners

Навчання за кордоном дуже цікаве та незабутнє. Невід’ємною частиною навчання є практика англійської мови , для мене це є головною метою цього навчання. Всі дисципліни , які я обрала неймовірно цікаві, проте, особливо мене вразила відкритість викладачів до іноземних студентів. На всіх дисциплінах викладачі завжди допомагають та підказують, коли щось не зрозуміло. Ще однин великий плюс – це комунікація студентів. Ми обмінюємося власним досвідом та розповідаємо один одному про свою країну, культуру. Я всім студентам нашого університету рекомендую хоча б раз в житті поїхати за обміном на навчання тому, що цей досвід ви ніколи не забудете!»