Студентка ХНУ в Akademia WSB

Студентка Хмельницького національного університету факультету міжнародних відносин та права Олександра Петрова зараз навчається у Польщі в рамках програми академічної мобільності. Дівчина поділилась із нами своїми враженнями:

«Доброго дня ХНУ! Я  проходжу семестрове навчання у польському закладі вищої освіти Akademia WSB (University) у місті  Dąbrowa Górnicza. Оскільки, в моєму рідному університеті навчаюся за спеціальністю “Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська”, тут обрала Англійську філологію.

Завдяки Erasmus клубу здобула  міжнародні знайомства; для іноземних студентів організували кілька пізнавальних днів, також я взяла участь в цікавому квесті, під час якого мала змогу перевірити не лише свої соціальні навички, а й знання англійської, яку я старанно вивчаю у ХНУ.

Студенти дуже доброзичливі, легкі в спілкуванні, більшість з них володіє англійською мовою. Дізналася, що є багато молоді з України; в гуртожитку існує «українське ком’юнті» – студенти, які також навчаються у WSB, тож знайти спільну мову дуже легко. Дякую університету за можливість поєднання навчання в Україні та закордоном, дуже багато роботи, але я готова відкривати нові горизонти і гідно представляти наш національний університет!»