Стажування доцента Хмельницького національного університету в Німеччині

Доцент кафедри іншомовної освіти і міжкультурної комунікації ХНУ Світлана Король з 01.05.22 по 31.07.22  проходить стажування в університеті Грайфсвальд (Німеччина), а саме в інституті німецької філології, основними напрямками діяльності якого, як в навчанні так і в науковій діяльності, є германське мовознавство,  сучасне німецьке літературознавство, викладання німецької мови та літератури, зокрема німецької як іноземної мови. В основі запланованої дослідницької діяльності науковця лежить здійснення порівняльного аналізу професійної підготовки майбутніх учителів іноземної мови у ЗВО України та Німеччини.

В процесі стажування викладачка німецької мови має можливість відвідувати заняття, що проводять закордонні колеги, обговорювати з ними ключові питання щодо професійної підготовки майбутніх вчителів німецької мови, долучатись до проведення спільних заходів освітнього процесу,  опрацьовувати матеріали з  бібліотечного фонду університету Грайфсвальд,  брати участь у наукових дискусіях та суспільно-актуальних заходах.  Це науково-педагогічне стажування дозволить отримати новий досвід викладання дисциплін фахового спрямування під час професійної підготовки вчителів іноземної мови, розширити перспективи наукового пошуку та налагодити контакти з науково-педагогічними працівниками німецького університету.