Семестрове навчання в Університеті Вітовта Великого (м. Каунас, Литва) в рамках програми Erasmus+

Студентка 3-го курсу факультету міжнародних відносин і права, спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Вікторія Ольхова пройшла семестрове навчання в Університеті Вітовта Великого (м. Каунас, Литва) в рамках програми Erasmus+.

Вікторія поділилась своїми враженнями від академічної мобільності:
«Пройшов уже місяць з моменту мого прибуття до Литви, і я неймовірно рада, що взяла участь у програмі, адже дізналася багато цікавих культурних відмінностей та подібностей між нашими націями, відчула величезну підтримку Україні у такий складний час. Нові знайомства – це окрема сторінка 😄, оскільки, їх було дуже багато: студенти з Грузії, Вірменії, Німеччини, Італії, Іспанії, Марокко та багатьох інших країн стали моїми друзями. Академічна мобільність – це надзвичайна можливість, якою я раджу скористатися хоча б раз у житті».