Робота кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем ХНУ над Міжнародним проєктом ERASMUS+ SMART-PL

Кафедра комп’ютерної інженерії та інформаційних систем ХНУ продовжує активно працювати над міжнародним проєктом ERASMUS+ SMART-PL.

Нещодавно представники кафедри здійснили робочий візит до Вроцлавської політехніки (Польща) та Католицького університету Левена (Бельгія), який був наповнений цікавими зустрічами та обговореннями.

У Вроцлавській політехніці, колеги обговорювали питання менеджменту талановитих студентів, тьюторингу, геймифікації освітнього процесу та індивідуальної освітньої траєкторії студентів. Отримали багато цінної інформації, яку планують використати на кафедрі.

У Левенському католицькому університеті, обговорювали питання підтримки студентів під час онлайн-навчання, тьюторингу та використання сучасних інформаційних технологій.

Також зустрілися з менеджментом проєкту ERASMUS+ SMART-PL, де прозвітували про досягнуті результати та обговорили майбутні кроки.