Проєкт ERASMUS+ MOVEx: “Розробка моделі та відкритої бази даних програм віртуальних національних та міжнародних академічних обмінів для сприяння академічній мобільності студентів та міжнародному співробітництву”

Тривалість проєкту: 15 грудня 2022 р. – 15 грудня 2025 р.

ERASMUS+ MOVEx – це 3-річний проєкт, спрямований на організацію ефективної програми віртуального обміну як платформи для професійної та міжкультурної взаємодії, обміну досвідом, для забезпечення високоякісних освітніх послуг та створення умов для розвитку навичок співпраці.

ПАРТНЕРИ ПРОЄКТУ:

• Вроцлавський університет науки і техніки – Координатор
  • Афінський університет Харокопіо, Греція
  • Таллінський технічний університет, Естонія
  • Львівський національний університет імені Івана Франка, Україна
  • Криворізький національний університет, Україна
  • Харківський національний університет радіоелектроніки, Україна
  • Хмельницький національний університет, Україна
  • Сухумський державний університет, Грузія
  • Батумський державний університет імені Шота Руставелі , Грузія
  • Державний університет ім. Акакія Церетелі , Грузія

Мета та завдання проєкту:

• Дослідження актуальних проблем та можливостей реалізації програм академічної та віртуальної мобільності.
  • Модель розвитку віртуальної академічної мобільності студентів.
  • Розробка процедури включення програм віртуальних обмінів в основну освітню програму.
  • Створення віртуальної біржі для обміну інформацією та набуття досвіду міжкультурної комунікації.
  • Розробка пілотних курсів для участі у програмах віртуальних обмінів.
  • Організація центрів академічної та віртуальної мобільності в кожному університеті-партнері.
  • Створення партнерських мереж та спільних навчальних програм.
  • Підготовка електронних книг та стратегій для реалізації програм віртуальних обмінів в Україні, Вірменії