Проєкт ERASMUS+ HRLAW “Європейське законодавство в сфері прав людини для університетів України та Молдови.”

Тривалість проєкту: 15 жовтня 2016 – 15 жовтня 2019.

Партнерами університету по проєкту є: Талліннський Технологічний Університет  (Естонія), Університет Корку (Ірландія), Королівський Технологічний інститут, Стокгольм (Швеція), Університет Хадерсфільду (Велика Британія), Інерція Діджітал (Іспанія), Молдовський державний університет  (Молдова), Юридична академія «Stefan cel Mare» (Молдова), Державний університет Alecu Russo Balti (Молдова), Міністерство освіти Республіки Молдова (Молдова), Громадська організація «Gutta – Club» (Молдова), Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут» ім. М. Є. Жуковського (Україна),  Хмельницький національний університет (Україна), Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого (Україна), Міжнародний науково-технічний університет (Україна), Міністерство освіти та науки України (Україна), Українська студентська асоціація (Україна), Всеукраїнська громадська організація «МАМА-86» (Україна).

Мета проєкту:

Метою проєкту HRLAW є підтримка України і Молдови у подоланні викликів, пов’язаних із впровадженням Європейської політики та міжнародних стандартів у сфері захисту прав людини за рахунок створення потенціалу та розробки відповідного інструментарію.

Очікувані результати:

І. Офіс уповноваженого з прав людини та Кодекс академічної цілісності.

ІІ. Введення навчальної програми з прав людини для магістрантів в українських та молдовських університетах.

ІІІ. Введення навчально-методичної програми з прав людини для студентів-докторантів в українських та молдовських університетах.

IV. Механізм інтенсивних заходів з розбудови спроможності українських та молдавських правознавців.

Координатор проєкту від університету – зав. кафедри КІСП, к.т.н., доц. Говорущенко Т.О.