Проєкт «Нові кваліфікації – нові можливості. Підтримка кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету».

Міжнародний українсько-польський проєкт під назвою «Нові кваліфікації – нові можливості. Підтримка кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету» цьогоріч став продовженням діяльності минулорічної міжнародної діяльності кафедри, а також є відповіддю на затребуваність у підвищенні кваліфікації професійних кадрів (викладачів, учителів польської мови) в Україні.

За результатами реалізації міжнародного проєкту, що здійснювався кафедрою у 2017 році, та заявкою на новий проєкт, кафедра слов’янської філології у співпраці з Товариством «Інтеграція Європа-Схід» (Польща) влітку 2018 року отримала грант на продовження реалізації проєкту, який фінансується в рамках конкурсу Фундації «Допомога полякам на Сході» та співфінансується в рамках допомоги Сенату Республіки Польща полякам за кордоном.

Метою міжнародного проєкту є розвиток польської філології в Україні через підтримку кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету. Проєкт призначений для підвищення компетенції викладачів кафедри слов’янської філології ХНУ, учителів польської мови Хмельниччини через організацію курсів з методики навчання польської мови та практики-стажування для студентів-полоністів ХНУ у Польщі, а також оновлення навчально-методичної бази традиційних та мультимедійних матеріалів для навчання полоністики на кафедрі.

У рамках реалізації проєкту з 2 жовтня до 5 жовтня 2018 року студенти-полоністи спеціальності «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно)», викладачі кафедри ХНУ і вчителі польської мови Поділля відвідали м. Кельце (Польща) з метою підвищення професійних компетенцій.