Міжнародна літня школа «University Library and Digital Transormation»

5 листопада завершила роботу Міжнародна літня школа «University Library and Digital Transormation», організована Університетом ім. Адама Міцкевича в Познані (Польща).

Хмельницький національний університет представляла завідувачка відділу книгозберігання наукової бібліотеки Світлана Диха.
Разом із колегами з 28 університетських бібліотек України, Світлана Диха протягом тижня досліджувала особливості функціонування таких видатних закладів, як Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu, Biblioteka Raczyńskich та Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk.

Особлива увага приділялася не лише структурі та фондам, але й технічному забезпеченню, включаючи можливості, які надаються для осіб з обмеженими можливостями. Повсякденні лекції, тренінги, презентації проектів, майстер-класи та екскурсії бібліотеками стали невід’ємною частиною цієї освітньої подорожі.