Начальниця ВМЗ взяла участь у Міжнародній літній школі “Project acquisition and management”

24–28 квітня 2023 року начальниця відділу міжнародних зв’язків Людмила РЕМІШЕВСЬКА взяла участь у Міжнародній літній школі “Project acquisition and management” в Університеті імені Адама Міцкевича в Познані. До літньої школи були залучені представники 26 університетів.

У перший день занять міжнародної школи головним лектором був доктор Костянтин Мазур, який розповів учасникам про структуру та напрями міжнародного співробітництва Університету імені Адама Міцкевича в Познані. Крім того, лекції також читали Марек Фертіг та Анна Стаховяк-Шрейбровська.

Директор Центру підтримки проєктів Університету імені Адама Міцкевича Марек Фертіг розповів про можливості впровадження наукових і дослідницьких проєктів. На лекціях усі представники університетів мали можливість поділитися досвідом щодо вже реалізованих проєктів у своїх університетах.

Докторка Анна Стаховяк-Шрейбровська детально розповіла про основні етапи підготовки проєктів і можливі проблеми, які трапляються під час їхньої реалізації.

Наступними лекторами школи були Павєл Качмарек і Наталія Куц, які ознайомили учасників із можливостями Horizon Europe для українських ЗВО. Лектори розповіли про різні види заявок і фінансування проєктів, а також поділилися власним досвідом у галузі проєктного менеджменту та надали практичні поради щодо покращення якості ведення проєктів.

Також Марек Фертіг та Анна Стаховяк-Шрейбровська провели воркшоп спрямований на покращення командної роботи в проєкті. У другій частині заняття виступив проректор Університету імені Адама Міцкевича Пшемислав Войташек, він розглянув основні проблеми грантового фінансування для різних спеціальностей. Професор Пшемислав Войташек наголосив на необхідності розширення географії міжнародних консорціумів у проєктній діяльності.

Після завершення всіх лекцій учасники здобули сертифікати про участь у міжнародній літній школі.

Дякуємо працівникам Університету імені Адама Міцкевича за корисні лекції та набутий досвід і сподіваємося на плідну проєктну співпрацю в майбутньому.