Міжнародна академічна мобільність викладачів та студентів кафедри української філології ХНУ в рамках програми Еrasmus+ Університету Ф. Палацького в Оломоуці (Чехія)

На початку 2023 року відбулося підписання документів про участь ХНУ у програмі Erasmus+ одного з найбільших закладів вищої освіти в Чеській Республіці – Університету Ф. Палацького, якому цьогоріч виповнюється 450 років. Саме завдяки такій інтернаціональній співпраці розширилися можливості міжнародної академічної мобільності викладачів та студентів кафедри української філології.

Для участі у програмі до Чехії було направлено студенток Софію ГЛАДКУ та Марію ПЕТРИЧУК, а також завідувачку кафедри української філології Інну ЦАРАЛУНГУ й доцентку Інну ПРИЙМАК.

Результатом стажування є надбання неоціненного професійного й культурного досвіду, підвищення рівня знань з іноземної мови та розширення програми міжнародної співпраці.

Зичимо вдалого подальшого стажування нашим студенткам-філологиням!