Кафедра архітектури та містобудування стала членом Асоціації AESOP

Кафедра архітектури та містобудування Хмельницького національного університету вступила до Асоціації AESOP (Асоціації європейських шкіл планування), яка об’єднує понад 150 учасників та є єдиним представництвом шкіл планування в Європі. Ця асоціація активно впливає на сучасні дебати та ініціативи у сфері планування освіти та підвищення кваліфікації майбутніх фахівців. Шляхом співпраці з професійними організаціями, політичними урядами та іншими ключовими стейкголдерами, AESOP сприяє розвитку просторового та міського планування та управління по всій Європі.

Вступ ХНУ до AESOP має важливе значення для українського освітнього процесу та для післявоєнного відновлення міст України. Це членство сприятиме активній участі в міжнародних наукових дослідженнях, обміну досвідом, кращими практиками у галузі планування, а також забезпечить доступ до новітніх методологій та підходів у цій сфері.

Детальніше про асоціацію можна дізнатися за посиланням AESOP.