Інформаційний день програми Erasmus+ у ХНУ

У Хмельницькому національному університеті 23 січня 2024 року відбувся інформаційний день програми Erasmus+, який зібрав викладачів для обговорення можливостей участі в міжнародних проєктах.

Розпочався захід із вітального слова проректорки з науково-педагогічної роботи Катерини Скиби. Проректорка привітала учасників та висловила важливість розвитку міжнародного співробітництва. Фахівчиня відділу міжнародних зв’язків Анастасія Заржицька ознайомила всіх присутніх із відкритими конкурсами програми Erasmus+ та поділилася корисною інформацією щодо умов та переваг участі у цих проєктах.

Своїм досвідом участі у міжнародних проєктах ділилися досвідчені учасники міжнародних програм Erasmus+ та USAID – завідувачка кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Тетяна Говорущенко та завідувач кафедри кібербезпеки Юрій Кльоц відповідно. Вони розповіли про свої успішні проєкти, важливі етапи співпраці та отримані можливості для освіти та наукової роботи.

Захід мав на меті не лише донести інформацію, а й надихнути всіх присутніх розширити свої горизонти та приєднатися до міжнародних освітніх і наукових спільнот. Університет надає підтримку своїм працівникам у реалізації їхніх проєктів та зміцненні міжнародних зв’язків.