ХНУ бере участь у міжнародному проєкті “Ініціатива єднання”

30 червня 2022 року відбулася зустріч представників Хмельницького національного університету та Бангорського університету (Великобританія) в рамках програми «Ініціатива Єднання», яка започаткована британською консалтинговою компанією Cormack Consultancy Group.

Суть проєкту полягає в поєднанні українського університету з університетом-побратимом у Великобританії схожого профілю, розміру та за наявності однакових спеціальностей.

В рамках зустрічі, представників Бангорського університету ознайомлено зі структурою, дослідницько-науковими інтересами, лабораторіями та центрами ХНУ.

Заплановано заходи, на яких обговорюватимуться подальші кроки та напрямки співпраці майбутніх партнерів.

Щиро дякуємо уряду Великобританії та компанії Cormack Consultancy Group за ініціативу та підбір потенційного закладу-партнера Бангорського університету!