Erasmus+ staff teaching week у Литві

Професор кафедри міжнародних економічних відносин Ілона Думанська взяла участь у програмі академічної мобільності «International Staff Week Erasmus+» на базі Університету Вітовта Великого з 24.04.2023 р. по 28.04.2023 р.

П’ять днів інтенсивної роботи стали корисними для подальшого розвитку міжнародної діяльності нашого університету.

Ключовою метою академічної мобільності було впровадження міжнародного досвіду навчання для студентів у партнерському закладі. У процесі реалізації міжнародної мобільності професор Ілона Думанська провела навчальні заняття з комерції, логістики та дослідження ринків на актуальні теми.

Безумовно, набутий досвід участі в програмі «Erasmus+» буде використано для адаптації стандартів навчального процесу ХНУ до вимог і можливостей вищої освіти в європейському полікультурному просторі та розширення векторів співпраці з іноземними колегами з різних країн світу.