Докторка економічних наук, професорка Марія Диха впродовж 17–20 травня 2023 р. перебувала в Республіці Польща у рамках академічної мобільності

Згідно з програмою було передбачено низку заходів і зустрічей із партнерами Хмельницького національного університету з міжнародної співпраці.

Центральною подією стала участь у Міжнародному соціально-економічному форумі «Компетенції майбутнього», який проходив 18 травня 2023 р. у м. Познань. Форум відбувся за участі депутатів Сейму Польщі, представників Уряду, керівників компаній, науковців, представників медіа Польщі.

Професорка на найвищому рівні представила Хмельницький національний університет у дискусії: «Інтеграційні процеси та міжнародна підтримка України»

Дискусії проходили за окресленими п’ятьма напрямами:

Панель I: Моделі сучасної освіти та науки в створенні культури майбутнього.

Панель II: Інтеграційні процеси та міжнародна підтримка України.

Панель III: Інноваційні технологічні виклики.

Панель IV: Економіка та перспективи сталого розвитку.

Панель V: Зелена енергетика та ВДЕ в контексті безпеки.

Також, було обговорено перспективи співпраці із ректором WSHIU Akademia Nauk Stosowanych, Dr. Grzegorzem KONIECZNY, Проректором, Dr. Paulinoyu KOLISNICHENKO, деканом, Dr. Jolantoyu SIELSKA-LUFTMANN, науково-педагогічними працівниками.