Cтудентська конференція на тему “Environment and Well-being”

З 6 по 9 грудня 2023 року в Остравському університеті (Чехія) відбулась студентська конференція на тему “Environment and Well-being”.

Участь у заході взяли 40 студентів, які представляли 25 університетів, що беруть участь у програмі «Балтійський університет». Хмельницький національний університет представляла студентка факультету міжнародних відносин та права Олександра Петрова.

Олександра поділилась своїми враженнями:
«Під час конференції я познайомилась зі студентами з Чехії, Польщі, Швеції, Естонії, Бельгії, Хорватії, Словаччини, тощо. Відбулися цікаві лекції та воркшопи, під час яких усі представники мали змогу освоїти створення 3D зображень. Для мене особливо цікавими були лекції про віртуальну реальність та криптовалюту. Усі заходи проводилися виключно англійською мовою, що дало мені змогу розвинути навички міжкультурної та міждисциплінарної співпраці. Між студентами та співробітниками університету відбувались жваві дискусії стосовно актуальності теми конференції у повсякденному житті».