Академічна мобільність викладачів кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем у Технічному університеті Грац

Наші викладачі Ірина Засорнова та Ольга Павлова здійснили візит до Технічного університету Грац у Австрії

Науковиці долучилися до проєкту GTUA “Зелена трансформація українських університетів”, який має на меті обмін досвідом та співпрацю між українськими, польськими та австрійськими ЗВО.

Під час зустрічі з ректором Технічного університету Грац, Харальдом Кайнцем, обговорювалися важливі питання безперервної освіти, мікрокредитів та модульності у навчанні. Також були представлені напрями науково-дослідної роботи та перспективи розвитку університету.

Цей візит дав українській делегації цінний досвід та знання у сфері зелених інновацій, які можна використовувати при створенні зеленого стандарту, зеленого кампусу та подальших дослідженнях.