Erasmus + staff mobility for teaching at Kazimierz Wielki University

Завідувач кафедри міжнародної комунікації та політології, Ольга Заславська, та доцент кафедри HR-інжинірингу в галузі бізнес-економіки, Євгенія Шелест. Науковці взяли участь у програмі академічної мобільності від Erasmus+ на базі Університету Казимира Великого в Бидгощі.

Під час візиту було проведено лекції на різноманітні теми, такі як: політична система, соціокультурні особливості політичної культури, управління людськими ресурсами та лідерство в контексті російсько-української війни. Науковці також активно брали участь у Міжнародній конференції «Utopias and dystopias in the face of contemporary social fears and hopes».

Учасниці ознайомилися з особливостями системи вищої освіти в Польщі, нормативною та навчально-методичною польською документацією, освоїли нові технології навчання. Цей візит надав можливість попрактикувати професійну англійську, налагодити горизонтальну комунікацію та надихнутися для реалізації наступних планів та задумів.