Академічна мобільність студенток ХНУ у Польщі

Студентки ХНУ Марина Ковальчук (СОТН-20-1), Яна Коваленко (ДМ-21-1), Анастасія Гриньо (ТНм-20-1) та Яна Миколишина (ФПЛ-20) взяли участь у міжнародній літній школі.

Академічна мобільність відбулась відповідно до Договору про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та Університетом ім. Адама Міцкевича в м. Познань (Польща).

Дівчата поділились своїми враженнями: «Це був незабутній і захоплюючий досвід!

Викладачі зрозуміло пояснювали складні теми, а за допомогою інтерактивних методів навчання ми змогли глибше засвоїти матеріал. Кожного дня ми отримували нові знання, які точно знадобляться в майбутньому.

Але літня школа – це не тільки навчання. Ми також мали можливість брати участь у різних активностях та екскурсіях. Найкращим моментом був український вечір.

Ми вдячні літній школі за незабутній досвід. Це було не просто навчання, але й можливість розвиватися, ділитися думками з цікавими людьми та відкривати нові горизонти.»