Академічна мобільність професорки кафедри міжнародних економічних відносин

Професорка Ілона Думанська з кафедри міжнародних економічних відносин ХНУ взяла участь у KICK-OFF конференції COST Action Globalization, Illicit Trade, Sustainability and Security (GLITSS) у Скоп’є, Північна Македонія!

Цей незабутній захід, який тривав з 22 по 23 травня 2023 року, зібрав науковців з більш як 20 країн. На конференції наша професорка представила доповідь на тему “Нелегальна торгівля енергоресурсами: наслідки пастки потреб та роль фактора безпеки при відсутності екстремальної залежності”.

В її доповіді було закцентовано увагу на проблему нелегальної торгівлі енергоресурсами та висвітлено важливість диверсифікації джерел покриття дефіциту енергоресурсів у національних стратегіях.

Учасники конференції отримали надзвичайний поштовх до співпраці та нових досягнень у своїй науковій роботі.