Зустріч із представниками асоціації Businet

26 квітня 2022 р. відбулася зустріч в рамках проєкту «Єднання». На зустрічі були присутні представники асоціації Businet та представники українських університетів.

Представники українських університетів мали можливість презентувати свої  заклади та поділитися ідеями щодо співпраці.

Агнеса Ділліен, представниця асоціації Businet, показала презентацію та розповіла про можливості співпраці з асоціацією.

Асоціація Businet була заснована у 1987 році групою університетів, які прагнуть розвивати міжнародні програми та сприяти різним можливостям співпраці закладів вищої освіти, їх співробітників і студентів. На даний момент організація налічує 127 членів і представлена в 36 країнах.

Цілями Асоціації є:

• Надання допомоги членам у досягненні їхніх організаційних цілей і завдань, пов’язаних з транснаціональною діяльністю.
  • Сприяти розробці міжнародної навчальної програми для всіх студентів.
  • Забезпечити співробітників, які працюють в установах-членах, можливості для подальшого професійного розвитку.

Ізабель Пертру, представниця університету прикладних наук HOWEST (Бельгія), ознайомила усіх присутніх з діяльністю університету, а також  запропонувала курси, які є безкоштовними для студентів.

Усі присутні подякували організаторам за співпрацю та надану інформацію.