Зустріч із координаторкою програми Global Campus of Human Rights

18 липня 2023 року відбулася перша вступна зустріч відділу міжнародних зв’язків Хмельницького національного університету з однією з координаторів програми Global Campus of Human Rights, яка представляє програму Global Campus Caucasus.

Global Campus of Human Rights – це унікальна мережа зі ста університетів по всьому світу. Місія кампусу полягає в просуванні освіти з прав людини та демократії через регіональну та глобальну співпрацю.

Програма координується Єреванським державним університетом. Програма Global Campus Caucasus – це проєкт, що дозволяє студентам з усього світу отримувати якісну освіту в галузі прав людини та демократії в рамках міжнародної співпраці. Координаторка програми висвітлила всі переваги, які ця програма може принести для розвитку студентів та викладачів у галузі права та політології.

Викладачі мають можливість не лише поглиблювати свої знання і отримувати цінний досвід викладання за кордоном, а й взаємодіяти з викладачами з інших університетів, амбіційними студентами та академічною спільнотою з усього світу.

Сподіваємося, що такий крок сприятиме підвищенню якості навчання в університеті та сприятиме академічним досягненням. Участь у програмі з прав людини та демократизації відкриє нові можливості для студентів і допоможе зрозуміти, як впроваджувати цінні демократичні цінності в різних країнах.

Слідкуйте за новинами і долучайтесь до цієї чудової можливості для особистого й професійного зростання. Майбутнє за тими, хто відважиться мріяти і діяти!