Започаткування нових партнерств в рамках співпраці з асоціацією Businet

10 травня 2022 року відбулася Zoom-зустріч із учасниками асоціації Businet та представниками українських ЗВО, на яку було запрошено представників Хмельницького національного університету.

Захід був організований членами асоціації, щоб  познайомитися з українськими ЗВО, дізнатися про їхні потреби, які виникли в умовах війни з росією, та запропонувати допомогу. Хмельницький національний університет був презентований проректором з НПР Катериною Скибою та фахівцями відділу міжнародних зв’язків –  Людмилою Ремішевською й Оксаною Нестеровою. Було окреслено основні напрямки для співпраці із зарубіжними партнерами у сферах освітнього менеджменту, освіти, науки, культури та спорту. Велику увагу було приділено обговоренню можливостей різних видів мобільності, доступу до освітніх ресурсів як для здобувачів вищої освіти, так і для науково-педагогічних працівників.

Після презентації закладів учасники заходу поспілкувалися в окремих Zoom-кімнатах з представниками університетів асоціації Businet, та обговорити конкретні види співпраці та допомоги. У результаті проведеної зустрічі було налагоджено зв’язки з низкою закладів вищої освіти у Франції, Бельгії, Туреччині, Шотландії. Наразі тривають перемовини щодо деталей запропонованих можливостей та допомоги для Хмельницького національного університету.