«Як стати частиною ініціативи «Єднання»?»

15 квітня 2022 р. проректор з науково-педагогічної роботи Катерина Скиба та фахівці відділу міжнародних зв’язків взяли участь у зустрічі-нараді «Як стати частиною ініціативи «Єднання»?».

Захід відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України та консалтингової компанії у сфері вищої освіти Cormack Consultancy Group. Ініціатива допомагає налагодити та встановити партнерські відносини між університетами України, Великобританії, США та ЄС, ця допомога від партнерського/партнерських ЗВО, спрямована на підтримку, відновлення та розвиток українського університету під час війни та у довгостроковій перспективі – формування стратегічних партнерств, альянсів для спільної роботи та взаємної інтернаціоналізації.

Усі бажаючі мали можливість поспілкуватися з представниками компанії та дізнатися про подальші кроки для реалізації ініціативи «Єднання».

Учасники заходу висловили щиру вдячність організаторам за підтримку в час надзвичайно важких випробувань в умовах російсько-української війни та сподівання щодо налагодження тісної та плідної співпраці між українськими та британськими університетами.