Вивчення англійської мови з Reallyenglish

З 15 травня здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники Хмельницького національного університету проходять курси англійської мови від Reallyenglish.

Співпраця ХНУ з Reallyenglish відбувається в рамках реалізації програми Twinning. Reallyenglish – це компанія, що з 2002 р. розробляє та надає великий асортимент цифрових і змішаних матеріалів для вивчення англійської мови. Понад 1,7 мільйона користувачів платформи вивчають англійську мову з Reallyenglish.

Антон Грох (КБм-22-1), Ганна Ткачук (доцентка кафедри хімії та хімічної інженерії), Наталія Міронова (завідувачка кафедри екології та біологічної освіти), Оксана Кузьмінчук (ФППмз-22-1), Олена Кошонько (доцентка кафедри HR-інжиніринг у бізнес-економіці) та Тетяна Іщук (ХТІм-22-1) отримали сертифікати про успішне завершення навчання на платформі.

Ми переконані в тому, що навчання було цікавим і корисним, а набуті знання дозволять учасникам освітнього процесу якісно покращити свою наукову й освітню діяльність.