Участь ХНУ в ініціативі  «Єднання»

Хмельницький національний університет продовжує брати участь у ініціативі «Єднання» (Twinning Initiative), що була створена британською консалтинговою компанією у сфері вищої освіти Cormack Consultancy Group за підтримки організації «Університети Великої Британії».

Так, 07.07.2023 року за сприяння начальника офісу міжнародних зв’язків Cormack Consultancy Group Олександра Смирнова відбулася зустріч-знайомство між представниками Хмельницького національного університету проректором з НПР Катериною Скибою та керівником офісу з питань міжнародних партнерств Стафордширського університету Стівом Вотервортом. Зустріч була присвячена обговоренню можливостей співпраці між університетами та обміну досвідом у галузі науки та освіти.

Завдяки партнерству між університетами, учасники освітнього процесу матимуть можливість брати участь у програмах обміну, дослідницьких стажуваннях та академічних візитах до університету-партнера. Наступна зустріч з нашим потенційним партнером запланована на серпень місяць, де будуть обговорені формальні сторони співпраці та особливості підписання меморандуму про співпрацю.

Нагадуємо, що Хмельницький національний університет завжди відкритий до співпраці для розвитку науки та освіти. Ми віримо в силу колаборації та обміну знаннями для досягнення спільних цілей.