Участь ХНУ у проєкті THEA Ukraine X

З 25 по 28 червня 2023 року проректор з НПР Катерина Скиба представляла  Хмельницький національний університет на завершальному зібранні учасників проєкту “Мультиплікаційне навчання для адміністраторів вищої освіти в Україні” (THEA Ukraine X) у місті Мюнстер, Німеччина. Головною метою зустрічі було підведення підсумків проведених учасниками тренінгів з інтернаціоналізації вищої освіти, обговорення ефективних інструментів забезпечення якості освіти та стратегій підтримки міжнародних партнерств і мереж. Особливу увагу учасники проєкту приділили пошуку гнучких рішень для ефективного подолання викликів, що постали перед українськими ЗВО внаслідок війни.

Нагадаємо, що Катерина Скиба відіграла ключову роль у розробці та впровадженні трьохденного офлайн-тренінгу під назвою “Internationalisation Booster”. Разом з співтренером Галиною Процик (Український католицький університет), начальником НДЧ Оксаною Захаркевич та начальником Центру післядипломної освіти Тетяною Косянчук було розроблено програму тренінгу для завідувачів кафедр та деканів ХНУ з метою активізації інтернаціоналізації в нашому університеті. Тренінг відбувся 5-8 грудня 2022 року та об’єднав 50 учасників, серед яких були завідувачі кафедр та декани Хмельницького національного університету. Захід був спрямований на підвищення управлінських навичок представників різних структурних підрозділів університету, включав детальні обговорення стратегії інтернаціоналізації Хмельницького національного університету, містив практичні вказівки щодо розробки стратегічних планів дій та знайомив з ключовими інструментами інтернаціоналізації в галузях науки та освіти. Під час тренінгу учасники розробили 50 короткострокових планів дій інтернаціоналізації своїх кафедр та факультетів, які реалізовувалися протягом шести місяців.

29 червня 2023 року учасники тренінгу представили результати впровадження планів інтернаціоналізації на засіданні Вченої ради та отримали схвальні відгуки.

Участь Хмельницького національного університету у проєкті “Мультиплікаційне навчання для адміністраторів вищої освіти в Україні” (THEA Ukraine X) ознаменувала початок впровадження всеосяжної інтернаціоналізації, яка є основною метою Стратегії інтернаціоналізації Хмельницького національного на 2022-2025 роки.

Бажаємо всім учасникам проєкту успіхів на шляху реалізації майбутніх планів інтернаціоналізації та досягнення усіх поставлених стратегічних цілей!