Британська Рада в Україні
Заснована у 1934 р. Британська Рада є міжнародною організацією Сполученого Королівства із культурних відносин та освіти. Організація створює можливості для розбудови міжнародних зв’язків між Британією та іншими країнами та вибудовує довіру між людьми по всьому світу. Це глобальна організація, що має 190 представництв у 110 країнах та регіонах
Сфери діяльності, що фінансуються:
Організація зміцнює зв’язки між Україною та Сполученим Королівством у сферах мистецтва, вивчення англійської мови, вищої освіти та розбудови суспільства
Горизонт Європа
Програма «Горизонт Європа» (далі – Програма) – один із складників довгострокової багаторічної фінансової програми ЄС (англ. «Multiannual Financial Framework») – є рамковою програмою ЄС з досліджень та інновацій.
Програма стала дев’ятою рамковою програмою ЄС (FP9). Її основою є «Горизонт 2020», восьма рамкова програма, яка завершилася 31 грудня 2020 року.
Загальний бюджет Програми «Горизонт Європа» становить 95,5 млрд євро (включаючи 5,4 млрд євро від Програми ЄС «Нове покоління Європи»). Реалізація Програми розрахована на семирічний період, а саме: 2021-2027 рр.
Програма спрямована на досягнення трьох стратегічних цілей:
- зміцнення науки і технологій в ЄС шляхом збільшення інвестицій у висококваліфіковані кадри та передові дослідження;
- сприяння інноваційній конкурентоспроможності промисловості, зокрема, шляхом підтримки заходів та дій з високим технологічним та інноваційним впливом на ринок;
- вирішення глобальних та суспільних викликів, надання ефективних відповідей та вироблення стратегічних рішень, які позитивно впливають на життя європейських громадян.
Європейське агентство з координації досліджень
Програми спрямовані на створення та підтримку умов для ефективного міжнародного інноваційного співробітництва та сприяння створенню мереж в галузі наукових досліджень і дослідно-конструкторських робіт з кінцевою метою комерціалізації їхніх результатів. Пріоритети діяльності
Сфери діяльності, що фінансуються:
Промислові наукові дослідження та розробки.
Європейський культурний фонд
Європейський культурний фонд поєднує спільноти і людей, які здійснюють зміни у культурному середовищі, у всій Європі, а також будує мости між культурою, спільнотами і демократією, використовуючи інструменти досліджень і адвокативних кампаній. Пріоритети
Сфери діяльності, що фінансуються:
Транскордонне співробітництво у культурному вимірі: музика, візуальне мистецтво, театр, хореографія, фільми, документальні хроніки, мультимедіа, дизайн, фотографія, мода та формування навичок.
Європейський фонд підтримки демократії
Європейський фонд підтримки демократії є новою організацією, яка виділяє гранти на підтримку місцевих учасників демократичних перетворень у країнах Європейського сусідства та за його межами. У першу чергу фонд прагне надати підтримку групам і активістам, на яких не поширюється підтримка існуючих інструментів ЄС або інших програм, тобто нових або незареєстрованих організацій, неформальних платформ, груп молоді або ж окремих осіб. Діяльність фонду носить комплементарний характер по відношенню до інших донорських програм і поширюється на ті випадки, які з тієї чи іншої причини не були охоплені вищезазначеними програмами.
Сфери діяльності, що фінансуються:
1. Фінансування ініціатив з культивування демократії.
2. Профільне фінансування та інституційна підтримка.
Канадський фонд підтримки місцевих ініціатив
Протягом більше трьох десятиліть Канада фінансувала малі проекти допомоги в країнах, що розвиваються через Канадський фонд підтримки місцевих ініціатив (КФМІ). КФМІ — це програма, яка підтримує малі проекти, що пропонуються і реалізуються місцевими ГО та іншими народними об’єднаннями, сільськими радами, кооперативами та жіночими групами.
Сфери діяльності, що фінансуються:
Проекти повинні бути направлені на вирішення існуючих потреб місцевих громад та відповідати тематичним пріоритетам Канади у сфері надання міжнародної допомоги: створення можливостей для дітей і молоді та розвитку демократії, заохочуючи до участі меншини та уразливі групи населення. Гранти КФМІ також можуть бути доступні для сприяння місцевим організаціям з надання гуманітарної допомоги в ліквідації наслідків стихійних лих та надзвичайних ситуацій, сталого розвитку навколишнього середовища та гендерної рівності. Акцент буде зроблено на відповідальних та усталених проектах, які сприяють створенню потенціалу, розвитку та розширенню прав і можливостей громад.
Міжнародний Вишеградський фонд
Міжнародний Вишеградський фонд є міжнародною організацією, заснованою 9 червня 2000 р. у Братиславі урядами країн Вишеградської групи (V4): Чехії, Угорщини, Республіки Польща та Словацької Республіки. Метою фонду є сприяння розвитку більш тісної співпраці між громадянами та інститутами в регіоні, а також між Вишеградською групою та іншими країнами, особливо на Західних Балканах і країнах Східного партнерства. Фонд робить це через грантову підтримку спільних культурних, наукових і освітніх проектів, молодіжних обмінів, транскордонних проектів і розвиток туризму, а також через окремі програми мобільності (стипендії).
Сфери діяльності, що фінансуються:
Допомога громадським організаціям, органам місцевого самоврядування, школам та університетам у втіленні проектів, що покращують рівень життя громад.
Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ)
Український фонд соціальних інвестицій мобілізує ресурси та спрямовує їх на покращення соціальнокомунальної інфраструктури та соціальних послуг. Через партнерство між органами центральної та місцевої влади, громадами та приватними і громадськими організаціями, вирішує нагальні потреби місцевих громад у ефективний та прозорий спосіб.
Сфери діяльності, що фінансуються:
Розвиток соціальної інфраструктури, підтримка місцевих громад, освіта, будівництво.
Фонд Рокфеллера
Більш ніж століття робота Фонду Рокфеллера була присвячена одній місії — сприянню зростання благополуччя людства по всьому світу. Завдяки портфелю ініціатив фонд прагне стимулювати і масштабувати трансформаційні інновації, розвивати партнерські відносини та створити системні зміни на користь бідних людей і представників найвразливіших груп населення з усього світу.
Сфери діяльності, що фінансуються:
- здоров’я,
- агрокультура й охорона якості їжі,
- мистецтво та культура,
- енергія,
- зміна клімату,
- гендерна рівність,
- інновації,
- інклюзивна економіка та ін.
Центральноєвропейська ініціатива
Регіональний міжурядовий форум, що підтримує європейську інтеграцію шляхом співпраці між державами — членами форуму і Європейським Союзом (ЄС), іншими зацікавленими державними установами, приватними та неурядовими, міжнародними та регіональними організаціями.
Сфери діяльності, що фінансуються:
Культура, енергоефективність, транспорт, захист навколишнього середовища, підтримка малих і середніх підприємств, врядування, інформаційні системи і технології, дослідження та інновації
ERSTE Foundation
ERSTE Foundation підтримує ідеї єдиної Європи, соціальної, культурної та економічної зони без кордонів з усім її різноманіттям природної краси, індивідуалізму та ідентичностей. Фундація фінансово підтримує лише громадські неприбуткові організації (згідно з австрійським податковим законодавством).
Сфери діяльності, що фінансуються:
Розвиток соціальної сфери; транскордонне співробітництво; інноваційні підходи до вирішення локальних, національних та міжнародних проблем; сталий розвиток; підтримка талановитої молоді.