ХНУ отримав інституційне членство в European Network for Academic Integrity

Хмельницький національний університет став членом Європейської мережі академічної доброчесності (European Network for Academic Integrity, ENAI). Заявка на членство була схвалена Правлінням ENAI.

ХНУ увійшов до найбільшої мережі академічної доброчесності в Європі, членство в якій підтверджує визнання ефективності університетської системи забезпечення академічної доброчесності та інноваційних методів просування її принципів серед учасників освітнього процесу.

ENAI у своєму складі має декілька робочих груп. Працівники ХНУ можуть приєднатися до будь-якої робочої групи, зв’язавшись з її керівником, контакти можна знайти на сторінці профілю кожної групи.
Європейська мережа академічної доброчесності – це асоціація, що об’єднує освітні організації, національні агентства із забезпечення якості вищої освіти, заклади освіти та агентів змін, зацікавлених у підтримці та просуванні академічної доброчесності в освітньому і науковому середовищах.

Ми раді приєднатись до команди ENAI для обміну досвідом у сприянні дотриманню стандартів академічної доброчесності.