Хмельницький національний університет взяв участь у засіданні Ради проректорів з міжнародного співробітництва

20 грудня 2023 року проректор з науково-педагогічної роботи Хмельницького національного університету Катерина Скиба взяла участь у важливому заході – засіданні Ради проректорів з міжнародного співробітництва. Захід відбувся в контексті співпраці закладів вищої освіти України та обговорення питань, пов’язаних з міжнародною діяльністю.

Нарада була присвячена розгляду важливих питань, зокрема, учасники обговорили результати зустрічі у місті Познань, узгодили напрямки подальшої роботи Ради та визначили стратегічні питання співпраці між університетами.

Також, у зустрічі взяла участь начальниця відділу по роботі із іноземними студентами Хмельницького національного університету Маргарита Дзюба, оскільки, важливим аспектом зустрічі був виступ директора державного підприємства “Український державний центр міжнародної освіти” кандидата історичних наук, Олени Шаповалової, яка детально розповіла про питання, пов’язані із навчанням іноземних студентів в Україні.

Основними темами обговорення на нараді стали проблеми та перспективи розвитку стратегії інтернаціоналізації, міжнародної академічної мобільності, грантової діяльності, а також набору та навчання іноземних студентів. Учасники засідання акцентували увагу на особливостях співпраці з альянсами європейських університетів та представленні університетів в міжнародних мережевих організаціях.

Хмельницький національний університет висловлює щиру вдячність всім друзям і партнерам за плідну співпрацю, а також організаторам, спікерам та учасникам засідання за цікавий та продуктивний захід. Спільні зусилля ЗВО важливі для розвитку освітнього простору України та підвищення його міжнародного престижу.