Хмельницький національний університет став учасником першої інформаційної сесії ініціативи Twinning

28 жовтня 2022 року відбулась перша інформаційна сесія ініціативи Twinning – зустріч, організована Cormack Consultancy Group.

Інформаційна сесія показала перші результати, а також окреслила плани в рамках програми партнерства Twinning.

Першим вітальне слово виголосив Олег Шаров, генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти в МОН, який підкреслив пріоритетність Twinning для Міністерства освіти та науки України. Ольга Будник від Фонду президента розповіла про стратегічні можливості міжнародної співпраці українських ЗВО, а також запросила на конференцію під назвою «Ukrainian studies go global».

Представники деяких ЗВО розповіли про виклики, з якими їм довелось зіткнутись та підтримку, що вони отримали від британських колег.

Нагадуємо, що ХНУ став одним із університетів, яким вдалось знайти партнера в Великобританії в рамках ініціативи Twinning.

#TwinForHope