Хмельницький національний університет розпочинає набір студентів у Китаї

З метою поглиблення міжнародної співпраці в галузі вищої освіти між Україною та Китаєм, Хмельницький національний університет веде активні переговори з китайською компанією Zhiqiu Education Technology (Ningbo) Co., Ltd., що сприятиме створенню нових можливостей для обміну знань та міжкультурного спілкування.

У липні 2023 року, Хмельницький національний університет уклав стратегічну угоду про співпрацю з компанією Zhiqiu Education Technology (Ningbo) Co., Ltd. Основною метою цієї угоди є відкриття представництва Університету на материковому Китаї, що стане уповноваженою структурою для онлайн-набору та навчання китайських студентів.

Створення такого представництва є значущим кроком, що підтверджує високу оцінку Хмельницького національного університету з боку китайських студентів та свідчить про його привабливість для тих, хто прагне отримати якісну освіту. Завдяки плідному співробітництву з компанією Zhiqiu Education Technology (Ningbo) Co., Ltd., з’являються нові можливості для набору студентів на бакалаврський та магістерський рівні освіти.

Наразі Приймальний офіс Нінбо ставить перед собою завдання провести ефективну та багаторівневу промоційну кампанію з набору студентів на програми Хмельницького національного університету у багатомільйонному місті Лішуй. Ця унікальна можливість для молоді Китаю здобути якісну освіту в престижному університеті сприятиме подальшому розвитку нашої співпраці та культурного обміну.

Приймальний офіс Нінбо