Завантаження Події

« Всі Події

• Це подія пройшло.

✨Конференція від студентів для студентів👨‍🎓👩‍🎓

Жовтень 29, 2023 Цілий день

Програма «Балтійський університет» (BUP) та Остравський університет🇨🇿 раді оголосити про майбутню студентську конференцію: «Навколишнє середовище та добробут: спільне підприємство технологій, природничих та гуманітарних наук». Студентська конференція відбудеться 6-9 грудня в Остраві, Чеська Республіка🇨🇿. Відібрані студенти будуть занурені у воркшопи, навчальні візити та лекції, присвячені темам добробуту, сталого розвитку, навколишнього середовища та постіндустріальної урбаністики.

Студентська конференція є безплатною, а заявки на участь у ній відкриті для студентів усіх рівнів. Загалом для участі буде відібрано 40 студентів з університетів-учасників BUP. BUP приймає студентів з усіх видів навчальних програм і не вимагає ніяких попередніх знань.

Дізнайтеся більше про студентську конференцію.

Подати заявку на участь у студентській конференції.