Завантаження Події

« Всі Події

• Це подія пройшло.

Онлайн лекція UGF «How to assemble genomes»

Травень 25, 2023 @ 19:00 20:30

На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty відбудеться онлайн лекція наукової співробітниці Медичного коледжу Бейлора та Університету Райса (США), яка увійшла до рейтингу “Новатори до 35 років” MIT Technology Review, Olga Dudchenko «How to assemble genomes».

Дата та час: 25 травня о 19:00.

Збірка геному є основою сучасної біології. Геномна інформація дає уявлення про еволюційну історію організму, генетичні особливості та може бути використана для ідентифікації та вивчення генетичної основи захворювань, що призводять до покращення діагностики та лікування. Спікерка розповість про те, як вдалося адаптувати Hi-C – метод, розроблений для вивчення згортання геному людини в 3D, щоб запустити DNA Zoo – консорціуму, який спрямований на сприяння збереженню природи шляхом швидкої генерації та випуску високоякісних геномічних ресурсів.

Лінк на реєстрацію

Після закінчення живої трансляції лекції ви самостійно зможете згенерувати сертифікат про участь у своєму особистому кабінеті UGF. Опція доступна протягом 3-х днів з дати проведення лекції.

Запис лекції ви зможете прослухати в особистому кабінеті UGF на 4-й день з дати її проведення.