Завантаження Події

« Всі Події

• Це подія пройшло.

Онлайн-лекція наукової співробітниці та керівниці дослідницької групи в Інститут системної нейронауки ім. Кавлі Норвезького університету науки і технологій

Грудень 12, 2023 @ 19:00 20:00

На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty відбудеться онлайн лекція наукової співробітниці та керівниці дослідницької групи в Інститут системної нейронауки ім. Кавлі Норвезького університету науки і технологій, PhD у галузі комп’ютерної нейронауки Soledad Gonzalo Cogno – «Neural Population Codes And Decoding».

🕖Дата та час: 12 грудня о 19:00.

🧐 Друга лекція про нейронні дані, під час якої спікер продовжить розгляд концепції нейронного коду в окремих клітинах для популяційних кодів. Також вона розгляне підходи, які використовуються в науці для ідентифікації та кількісної оцінки популяційних кодів.

📝Лінк на реєстрацію: https://is.gd/UdL2kO

📜Після закінчення живої трансляції лекції ви самостійно зможете згенерувати сертифікат про участь у своєму особистому кабінеті UGF. Опція доступна протягом 3-х днів з дати проведення лекції.

📽Запис лекції ви зможете прослухати в особистому кабінеті UGF на 4-й день з дати її проведення.