Завантаження Події

• Це подія пройшло.

Літня школа в Польщі

Липень 3, 2023 @ 08:00 17:00

Фізичний факультет Університету ім. Адама Міцкевича запрошує студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників ХНУ взяти участь у літній школі, яка відбудеться в місті Бендлево, Польща.

Дати: 23.07.2023 – 29.07.2023.

Міжнародна літня школа “Magnetism, Interactions and Complexity: innovative ideas on spin wave dynamics and transport properties in low-dimensional materials” приурочена до Конференції, яка має на меті стати міжнародним форумом для презентації та обговорення нових наукових ідей у галузі широкого розуміння магнетизму та магнітних матеріалів.

Лекції будуть читати провідні світові експерти, широко об’єднані за такими темами:

• Magnonics and Spintronics,
  • 2D solitons and their dynamics,
  • 3D magnetic structures and 3D magnonics,
  • Nonlinear dynamics,
  • Antiferromagnetic spintronics,
  • Van-der-Waals heterostructures and twisted magnets,
  • Valleytronics and spin-orbitronics,
  • Topological insulators and topological properties (quantum and classical),
  • Quantum transport (linear and nonlinear response).

Для участі в конкурсі необхідно підготувати такий пакет документів:

для студентів:

• резюме/CV (формат Europass);
  • витяг з індивідуального навчального плану – для бакалаврів та магістрів (починаючи з другого семестру);
  • мотиваційний лист;
  • копія сертифікату про підтвердження знання іноземної мови не нижче рівня, визначеного в угоді або умовами програми (конкурсу, проєкту), (перевага надаватиметься офіційним міжнародним сертифікатам). У випадку відсутності сертифіката необхідно надати Language Proficiency Assessment Form (Додаток А), завірену у завідувача кафедри іноземних мов;

для Працівників:

• резюме/СV (формат Europass);
  • мотиваційний лист;
  • копія сертифікату, що підтверджує володіння іноземною мовою;
  • надати рейтинг працівника за останні п’ять років та бали, отримані за наукову роботу, враховуючи критерії, наведені у Таблиці 2 «Положення про порядок конкурсного відбору учасників освітнього процесу для участі у програмах академічної мобільності у Хмельницькому національному університеті»;

для аспірантів:

• резюме/CV (формат Europass);
  • мотиваційний лист;
  • індивідуальний навчальний план виданий відділом аспірантури із зазначенням інформації щодо відсутності, або наявності академічної та фінансової заборгованостей;
  • копія сертифікату про підтвердження знання іноземної мови не нижче рівня, визначеного в угоді або умовами програми (конкурсу, проєкту), (перевага надаватиметься офіційним міжнародним сертифікатам). У випадку відсутності сертифіката необхідно надати Language Proficiency Assessment Form, завірену у завідувача кафедри іноземних мов:
  • копія першої сторінки закордонного паспорту.

Резюме та мотиваційний лист подаються англійською мовою.

ВАЖЛИВО:

Пакет документів в електронному вигляді надсилати на електронну пошту відділу міжнародних зв’язків: iro@khmnu.edu.ua.

Детальніше про Конференцію можна дізнатися тут: https://magic.amu.edu.pl

Дедлайн 03.07.2023