Завантаження Події

« Всі Події

• Це подія пройшло.

Конкурс Erasmus+🇪🇺‼️ Ясський університет ім. А. Й. Кузи (Румунія🇷🇴)

Листопад 3, 2023 Цілий день

Оголошується конкурсний відбір для бакалаврів і магістрів на участь у міжнародній академічній мобільності за програмою Еразмус+ з метою кредитного навчання на один семестр у Ясському університеті ім. А. Й. Кузи (Румунія🇷🇴) – на другий семестр 2023-2024 навчального року (26 лютого – 30 червня 2024 року).

Напрями навчання: освіта, мови, соціальні та поведінкові науки, бізнес та адміністрування, право, біологічні та суміжні науки, навколишнє середовище, інформаційні та комунікаційні технології, соціальне забезпечення, спорт, туризм.

Мова викладання: англійська🇬🇧

Сайт університету-партнера: www.uaic.ro

Дедлайн подачі документів на електронну пошту: ⚠️ 3 листопада 2023 р. ⚠️

Для участі в конкурсі необхідно підготувати такий пакет документів:
✔️ резюме / CV (формат Europass);
✔️ витяг з індивідуального навчального плану – для бакалаврів та магістрів (починаючи з другого семестру);
✔️ мотиваційний лист;
✔️ копія сертифіката про підтвердження знання іноземної мови не нижче рівня, визначеного в угоді або умовами програми (конкурсу, проєкту), (перевага надаватиметься офіційним міжнародним сертифікатам). У випадку відсутності сертифіката необхідно надати Language Proficiency Assessment Form (Додаток А), завірену у завідувача кафедри іноземних мов;
✔️ копія першої сторінки закордонного паспорта. Резюме та мотиваційний лист подаються англійською мовою.

ВАЖЛИВО: Пакет документів в електронному вигляді надсилати на електронну пошту відділу міжнародних зв’язків: iro@khmnu.edu.ua