Академічна мобільність викладачів та студентів Хмельницького національного університету

Протягом 19-25 березня 2023 року викладачі та студенти ХНУ взяли участь у програмі академічної мобільності, організованої Університетом імені Адама Міцкевича в м. Познань.

Програма Мовної школи була надзвичайно насиченою. Учасники мали змогу прослухати різнотематичні лекції (з історії мовознавства і польської мови, історії Польщі, польсько-українських мовних впливів), долучитися до практичних занять із польської мови, взяти участь у воркшопах і дискусіях щодо особистісного росту, вагомості міжкультурної комунікації в сучасних умовах євроінтеграції, особливостей повсякденного й академічного мовного етикету, існування міжкультурних стереотипів тощо. Усі учасники Літньої мовної школи отримали сертифікати.

Щиро вдячні за можливість взяти участь у програмі академічної мобільності адміністрації Університету імені Адама Міцкевича в Познані та викладачам, які ділилися своїм досвідом, знаннями, уміннями!